Moda towolność.
Moda to Ty.

Zacznij ubierać się w zgodzie ze sobą i swoją intuicją.

Dzięki procesowi
Inside Your Style

zrozumiesz, że kobieta, to nie rozmiar, kobieta, to nie trendy, kobieta to własny indywidualny styl.

puścisz ograniczające Cię przekonania w temacie ubrań. 

 Twoja szafa odżyje

zaznasz komfortu w swoich ubraniach niezależnie od sezonuz

zainspirujesz się. 

poczujesz się dobrze ze sobą a blask w twoich oczach powróci

Twoje wewnętrzne potrzeby zostaną odzwierciedlane w ubraniach.

Czy to też jest Twoja historia stylu?

Zastanawiasz się, jak być sobą w świecie pełnym trendów, schematów i zasad.

Potrzebujesz odnowy wizerunku, ale bez kopiowania cudzej wrażliwości.

Doskonale wiesz, czego chcesz, ale za cholerę nie umiesz pokazać tego na zewnątrz.

Przechodzisz życiowy przełom i jesteś gotowa zdefiniować swój własny styl.

Pragniesz odnaleźć swój wizerunek dla siebie, swojego ciała i swojej energii, a nie dla innych.

Czujesz, że styl ubierania się to coś znacznie więcej niż “tylko” ciuchy.

Jeśli choć raz powiedziałaś tak, totalnie!
proces Inside Your Style jest tym, czego szukasz!

Co zmieni się podczas naszej pracy?

połączysz

to kim jesteś z Tym jak się ubierasz,

odnajdziesz

i precyzyjnie nazwiesz swój własny styl, 

poczujesz

różnicę pomiędzy wyglądaniem, a wyrażaniem się poprzez ciuchy,

odnajdziesz

kody i przekonania, które zablokowały Twoją energię modową, 

będziesz

potrafiła w bardzo łatwy sposób dobierać ubrania i kompletować szafę,

staniesz

się kwintesencją bycia wolną w modzie!

Gotowa na zmianę?

_LST3011

Nazywam się Aga Łoza i od 4 lat pracuję w duchu wolnej i intuicyjnej mody.

Wcześniej przez wiele lat byłam stylistką sesji zdjęciowych, pracując przy największych produkcjach i realizując projekty dla firm z sektoru fashion oraz beauty.

Współpracowałam z takim markami i tytułami jak: Tatuum, Solano, Origins, L’Officel, Glamour, Joy, Elle czy Vogue.

Moje realizacje

Przejrzyj. Poczuj. Zobacz!

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że przez większość mojego zawodowego życia próbowałam wpasować się w standardy narzucane mi przez branżę mody, co doprowadziło mnie do wypalenia zawodowego i utraty tożsamości.

W 2020 roku podjęłam decyzję o wycofaniu się z mainstreamu i wejściu na drogę wspierania kobiet w autentycznej manifestacji ich własnego stylu.

Zostałam certyfikowaną terapeutką stylu w metodzie Inside Your Style.

Inside Your Style, to intensywna podróż w głąb siebie, która łączy narzędzia z obszarów psychologii, life coachingu i mindfulness. Podczas naszych spotkań rozbrajamy szkodliwe przekonania, pracujemy z wewnętrznym krytykiem, sprawdzamy jakie wartości kierują twoim życiem a to wszystko z modą w tle.

Już dziś zabookuj swój proces Inside Your Style, po którym:

będziesz wyrażać się autentycznie po przez ubrania a twoje stylizację będą spójne z twoim wnętrzem,

stawisz się do życia i zajmiesz swoje miejsce w świecie bez przepraszania za swoje wybory ubraniowe.

Wybierz swój pakiet

_LST3296

INSIDE YOUR STYLE   freedom

Proces 1:1 dla Kobiet, które pragną dotrzeć do rdzenia swojego osobistego stylu.

Proces 1:1 dla Kobiet, które pragną dotrzeć do rdzenia swojego osobistego stylu. 

 • 1 spotkanie coachingowe (90 min) 
 • 2 spotkanie coachingowe ( 90 min)
 • spotkanie w szafie (120 – 180 min)
 • spotkanie style design (30 – 60 min)
 • spotkanie zakupy (60 – 90 min)
 • spotkanie przymiarki (120 – 180 min)
 • spotkanie końcowe (60 min)

*Ćwiczenia do pracy własnej i stały kontakt mailowy.

Cena: 5000 zł brutto

_LST3170

INSIDE YOUR STYLE   power

Proces 1:1 dla Kobiet, które pragną dotrzeć do rdzenia swojego osobistego stylu.

Proces 1:1 dla Kobiet, które pragną dotrzeć do rdzenia swojego osobistego stylu. 

 • 1 spotkanie coachingowe (90 min) 
 • 2 spotkanie coachingowe ( 90 min)
 • spotkanie w szafie (120 – 180 min)
 • spotkanie style design (30 – 60 min)

*Ćwiczenia do pracy własnej stały i kontakt mailowy.

Cena: 3500 zł brutto

Miłe słowa od Klientów

Poznałam Agnieszką przy okazji mojej sesji zdjęciowej i był to, jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Aga dopracowała wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Czułam się na sesji kobieco, seksownie i pewnie. Byłam zaskoczona, jak pięknie mogę wyglądać. Przed poznaniem Agnieszki kupowałam ubrania w zależności od zachcianek , bez patrzenia na skład, impulsywnie, nieprzemyślane. Ubierałam się bardzo zachowawczo, łączyłam kolory bezpiecznie, miałam jedną torebkę na cały sezon. Po naszym spotkaniu wszystko się zmieniło. Aga pokazała mi jaki rodzaj ubrań mogę nosić, żeby pokazać atuty mojej sylwetki. Zaproponowała nowe kolory, pokazała mi jakie buty są piękne a przy okazji wygodne (co dla mnie było odkryciem). Pokazała, że, polskie marki szyją piękne rzeczy, nauczyła mnie patrzeć na składy ubrań. Teraz w ubraniach czuje się mega komfortowo niezależnie od sezonu. Otworzyła mi przestrzeń, w której nigdy nie byłam i zachwyciłam się. Współpraca z Agnieszką spowodowała, że czuję się dobrze ze sobą, czuję, że jestem spójna, że moje wewnętrzne potrzeby są odzwierciedlane w ubraniach. Współpraca dała mi sił. W Agnieszce cenię SPOKÓJ i tolerancję. Jest to osoba, która nie krytykuje, nie ocenia, nie narzuca swojej wizji. Słucha i podąża za klientką. Jest blisko a przez to, czułam się zaopiekowania i bezpieczna. Agnieszka pomogła mi zrozumieć, że kobieta to nie rozmiar ! Kobieta to nie trendy ! Kobieta to własny, indywidualny styl! Całą sobą polecam współpracę. Aga jest merytoryczna, kompetentna a przy tym delikatna i empatyczna. Lepiej być nie może! Wiedziałam, że to dobra inwestycja!

Małgorzata - przedsiębiorczyni

Przed naszą współpracą czułam chaos w szafie, że mało co do siebie pasuje i że, tak naprawdę nie mam się w co ubrać. W moim życiu w ostatnim czasie zaszło bardzo dużo zmian, a czułam, że moje ubrania są nieaktualne i nie oddają tego, kim jestem i jak się czuje. Dostałam zdecydowanie więcej, niż się spodziewałam. Mimo że pracowałam nad sobą już od dłuższego czasu w różnych obszarach, to byłam w szoku, ile niewspierających przekonań, które zaciskają mi hamulec ręczny w życiu, wyszło w kontekście ubrań!! W procesie zdałam sobie też sprawę, z modą zawsze była dla mnie w jakimś stopniu ważna i sprawiała mi frajdę, a przez lata konkretnego dress code i środowiska, w którym się obracałam, zeszła na najdalszy plan. Bardzo ciesze się, że mogłam odkopać tę część siebie. Aga bardzo dobrze doradziła mi, jak można fajnie wykorzystać te zestawy, które już mam w szafie, dodać do nich jakiś ‘twist’, żeby wyglądały lepiej i w jakich krojach moja sylwetka będzie wyglądać najlepiej, tak że wiem, na co zwracać uwagę w sklepach. Zaproponowane ubrania myślę, że teraz totalnie oddają esencje tego, o czym rozmawiałyśmy przez ostatni miesiąc! Bardzo dobrze mi się z tobą pracowało, zdecydowanie polecam dla osób, które rozumieją, czym jest praca w takim procesie i że wymaga ona wejścia głębiej i przyjrzenia się swoim przekonaniom, ale jest to zdecydowanie warte. Atmosfera była bardzo dobra, koleżeńska, na luzie, ale jak najbardziej profesjonalnie i zdecydowanie czułam się wysłuchana i zaopiekowania. Bardzo będę ciepło myśleć o tym procesie i naszej współpracy i to zdecydowanie najfajniejszy prezent urodzinowy, jaki mogłam dla siebie zrobić. Wiem, że to dopiero początek!

klientka
Agata - konsultantka biznesowa

Decyzję o pracy w 100% na własny rachunek podejmowałam latami. Wiedziałam, że gdy w końcu zacznę, będę chciała prezentować się światu w określony sposób. Nie chciałam przypadkowości, ale też jak na niczym innym zależało mi na autentyczności. Wspólna sesja zdjęciowa była świetną zabawą, puściłam dużo ograniczeń, poddałam się procesowi, a w ubraniach wybranych przez Agę czułam się jak w drugiej skórze. Znałam jej pracę już wcześniej, miałyśmy nawet przyjemność razem pracować i wiedziałam, że tylko ona może sprawić, że poczuję się swobodnie i że nie będę przebrana. Zawsze miałam pomysł na siebie, a Aga doskonale to wyczuła i pomogła mi go zrealizować. Pewnie sama długo jeszcze bym się wahała, podchodziłabym do swojego wizerunku ostrożnie i wciąż czułabym niedosyt. Cieszę się, że weszłyśmy w to 100%. Pracowało mi się z Agą doskonale! Była uważna, zadawała trafne pytania, które niejednokrotnie zmusiły mnie do głębszych podróży po zakamarkach moich myśli, przekonań i opinii na swój temat. Aga tworzy najbardziej serdeczną, a zarazem profesjonalną atmosferę w trakcie całego procesu-od konsultacji przez tworzenie koncepcji sesji po samą sesję zdjęciową. Czułam się zaopiekowana, wysłuchana i zrozumiana. Uważam, że wizerunek w biznesie jest niezwykle ważny, ale musi być autentyczny, w zgodzie z nami. Silne marki osobiste odnoszą sukces właśnie dzięki temu, że nie udają. Aga to rozumie, słucha, analizuje i tworzy koncepcje sesji, która podkreśla prawdziwą, unikalną osobowość.

Aga - strateżka marek

Współpracę z Agnieszką zaczęłyśmy na początku naszej działalności, od razu złapałyśmy super kontakt. Miałyśmy okazję współpracować przy dwóch sesjach zdjęciowych, które stylizowała. Agnieszka wykazała się świetnym okiem do stylizacji i wyszukała dla nas ciekawe projekty od polskich projektantów. Sesja z jej udziałem do tej pory jest jedną z naszych ulubionych, pomimo upływu lat często też wspominaną przez naszych klientów. Podczas drugiej współpracy wybór stylizacji odbywał się zdalnie a Agnieszki nie było z nami na planie. Przyznajemy, że nie było to najlepsze rozwiązanie, ponieważ brakowało na planie osoby z doświadczeniem, finalnie sesję powtarzaliśmy z różnych względów. Za drugim podejściem Agnieszka była z nami obecna i wszystko poszło świetnie, również uważamy tę sesję za bardzo udaną. Współpracując z Agą, za każdym razem czułyśmy się zaopiekowane, wykazywała się bardzo dużym zaangażowaniem i niestandardowym podejściem do tematu. Podobała nam się jej energia i profesjonalizm.

Dorota i Joanna - Groovy Jewelry
Dorota i Joanna - założycielki Groovy Jewelry

Przed współpracą z Agą, zmiany w życiu zawodowym i prywatnym skłoniły mnie do dalszych ewolucji, dlatego chciałam aby moja szafa odzwierciedlała te nowe wybory. Kiedy dowiedziałam się że Aga pracuje z metodą Inside Your Style, zdecydowałam się na spotkanie online przy kawie. Jej charyzma i pozytywna energia urzekły mnie, a ogromne doświadczenie w branży modowej przekonało mnie, że to idealna osoba, aby poprowadzić mnie przez ten proces. Aga okazała się niezwykle uważną i empatyczną stylistką, w pełni wsłuchując się w moje potrzeby, a sam proces współpracy przebiegał w profesjonalnej, ciepłej i siostrzanej atmosferze. Z każdym krokiem czułam, jak moja intuicja się wyostrza, a Aga świetnie poprowadziła mnie przez ten proces, doskonale odzwierciedlając moją wizję w przygotowanym przez nią stylu design, ale też podsuwając nowe propozycje, które okazały się powiewem świeżego powietrza. Kilka udanych zakupów pod jej kierunkiem sprawiło, że moja szafa odżyła, a nowe elementy garderoby doskonale komponują się z tym, co już posiadam. A co najważniejsze podczas przymiarek poczułam, że blask w moich oczach powrócił, a miłość do mody odżyła, nabierając apetytu na dalsze zmiany.

Iwona - UI designer

Współpraca z Agnieszką spowodowała, że czuję się dobrze ze sobą, czuję, że jestem spójna, że moje wewnętrzne potrzeby są odzwierciedlane w kolorach i ubraniach. Współpraca dała mi siłę, czuję się seksownie i pewnie. W Agnieszce cenię SPOKÓJ, tolerancję, chęć pomocy w każdej sytuacji. Jest to osoba, która nie krytykuje, nie ocenia, nie narzuca swojej wizji. Słucha i podąża za klientką. Jest blisko a przez to, czułam się zaopiekowania i bezpieczna. Agnieszka pomogła mi zrozumieć, że kobieta to nie rozmiar ! Kobieta to nie trendy ! Kobieta to własny, indywidualny styl! Całą sobą polecam współpracę. Aga jest merytoryczna, kompetentna a przy tym delikatna i empatyczna. Lepiej być nie może ! Wiedziałam, że to dobra inwestycja dla mnie!

Małgorzata

Sesja z jej udziałem do tej pory jest jedną z naszych ulubionych, pomimo upływu lat często też wspominaną przez naszych klientów. Podczas drugiej współpracy wybór stylizacji odbywał się zdalnie a Agnieszki nie było z nami na planie. Przyznajemy, że nie było to najlepsze rozwiązanie, ponieważ brakowało na planie osoby z doświadczeniem, finalnie sesję powtarzaliśmy z różnych względów. Za drugim podejściem Agnieszka była z nami obecna i wszystko poszło świetnie, również uważamy tę sesję za bardzo udaną. Współpracując z Agą, za każdym razem czułyśmy się zaopiekowane, wykazywała się bardzo dużym zaangażowaniem i niestandardowym podejściem do tematu. Podobała nam się jej energia i profesjonalizm.

Dorota i Joanna - Groovy Jewelry
Dorota i Joanna - założycielki Groovy Jewelry

Decyzję o pracy w 100% na własny rachunek podejmowałam latami. Wiedziałam, że gdy w końcu zacznę, będę chciała prezentować się światu w określony sposób. Nie chciałam przypadkowości, ale też jak na niczym innym zależało mi na autentyczności. Wspólna sesja zdjęciowa była świetną zabawą, puściłam dużo ograniczeń, poddałam się procesowi, a w ubraniach wybranych przez Agę czułam się jak w drugiej skórze. Znałam jej pracę już wcześniej, miałyśmy nawet przyjemność razem pracować i wiedziałam, że tylko ona może sprawić, że poczuję się swobodnie i że nie będę przebrana. Zawsze miałam pomysł na siebie, a Aga doskonale to wyczuła i pomogła mi go zrealizować. Pewnie sama długo jeszcze bym się wahała, podchodziłabym do swojego wizerunku ostrożnie i wciąż czułabym niedosyt.

Aga Kowalska strateżka marek

Dobre listy, czyli moda, do której Cię zapraszam

Jestem pewna, że nie potrzebujemy nierealnych standardów dotyczących tego, jak powinnyśmy wyglądać i prezentować się we własnym życiu.

Jesteśmy gotowe, aby mówić własnym głosem.
Jesteśmy gotowe, aby pokazać się na nowo.
Jesteśmy gotowe, aby ujawnić naszą wrażliwość
― w życiu i w biznesie.

Chcę, abyś czuła to mocniej, z każdym Dobrym listem, czyli newsletterową
wiadomością ode mnie.

Czujesz, że potrzebujesz pełnych akceptacji, dobrych wiadomości?

Najczęściej zadawane pytania

Inside Your Style to certyfikowana metoda pracy ze stylem, która łączy narzędzia z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness. Ukończyłam półroczną certyfikację na terapeutkę stylu w szkole Stylewatch Academy Sylwii Antoszkiewicz, twórczyni tej metody.

Coach stylu to osoba, której zadaniem jest towarzyszenie Ci w procesie oraz zadawanie odpowiednich pytań i wyposażanie w narzędzia do samopoznania. Coach nie narzuca swojej wizji ani nie pracuje za klienta. Coach nie jest psychoterapeutą ani psychologiem.

W procesie Inside Your Style, w przeciwieństwie do współpracy ze stylistą, zaczynamy od poznania Twojego wnętrza, aby móc ubrać kobietę, którą chcesz się stać. Odnalezienie własnego stylu czy nowa szafa są skutkiem ubocznym procesu i jego końcowym etapem. Inside Your Style stoi w kontrze do systemów sylwetek czy analizy kolorystycznej, ucząc ubierania się w zgodzie ze swoją intuicją, a nie według narzuconych schematów.

W pierwszej kolejności umów się ze mną na kawę online, abyśmy mogły się poznać. Podczas 30-minutowej rozmowy porozmawiamy o Twoich potrzebach i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na proces, prześlę Ci umowę współpracy, proponowane terminy rozpoczęcia oraz fakturę do płatności. Opłacenie faktury jest równoznaczne z wykupieniem procesu.

Pakiety różnią się czasem trwania, ilością spotkań, intensywnością współpracy oraz efektem końcowym.

 • Pakiet Power: Dla kobiet, które pragną odnaleźć swój styl, otrzymać profesjonalne wskazówki i dalej samodzielnie pracować ze swoją szafą.
 • Pakiet Freedom: Dla kobiet, które chcą odnaleźć swój styl, otrzymać profesjonalne wskazówki, pod moim okiem dokonać zakupów oraz stworzyć nową szafę i stylizację.

Płatności dokonujesz na podstawie faktury, którą wysyłam po podpisaniu umowy o współpracy. Szczegółowe instrukcje dotyczące płatności otrzymasz razem z fakturą.

Tak, wystawiam fakturę VAT po przesłaniu danych firmy na maila.

© Agnieszka Łoza 2023 Copyright | Polityka Prywatności | Wdrożone przez Studio z Sercem